DeFi 5 Sene İçinde Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterecek

Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, DeFi varlıklarının önümüzdeki beş yıl içinde Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğini iddia etti. Morehead, geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği bir yayın sırasında merkeziyetsiz finans (DeFi) hakkında konuştu. Morehead, Pantera’nın altcoin fonlarının 2019’daki zayıf performansına rağmen, durumun son birkaç ayda DeFi protokollerinin ve tokenlerinin yükselişe geçmesiyle birlikte tersine döndüğüne dikkat çekti.

Ağustos sonunda, Pantera’nın dijital varlık fonu bugüne kadar % 123 arttı. Bununla birlikte Morehead Bitcoin’in kendini dijital altın ve etkili bir servet deposu olarak kanıtladığını söyledi ve bu nedenle, ters potansiyelinin nispeten sınırlı olduğunu belirtti. Öte yandan, DeFi sektörünün daha yolun başında olduğunu söyledi. Fon yöneticisi önümüzdeki beş sene içinde DeFi alanının Bitcoin’den 100 kat artması çok daha muhtemel olduğunu belirtti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz