David Gokhshtein: Ripple Kripto Endüstrisine Netlik Getirecek

Ripple
Ripple

PAC Protokol CEO’su David Gokhshtein, resmi Twitter sayfasında Ripple hakkında bir gönderi paylaştı. Gokhshtein, Ripple’ın kripto endüstrisine netlik getireceğini tweetledi. Gokhshtein’in bu tweeti, Ripple ve SEC arasındaki çatışmanın ortasında yayınlandı. Bir gün önce, Ripple eski bir SEC yetkilisinden mahkeme celbi aldı. Hakim Sarah Netburn, ajansın eski kurumsal finans müdürü William Hinman’ın ifade vermesi için SEC’in mahkeme celbine yönelttiği bir itirazı reddetti.

Ripple’a olan sempatisini asla gizlemeyen girişimci Gokhshtein aktif olarak kripto paraları destekliyor. Gokhshtein ayrıca defalarca Ripple XRP’nin en umut verici olduğunu düşündüğü kripto para birimi projeleri listesinde olduğunu belirtti. Bununla birlikte CEO XRP’nin Bitcoin (BTC) kadar iyi olduğunu defalarca ifade etti. Genel olarak, Gokhshtein kripto geliştirmede çeşitlendirmeyi başarılı bir yol olarak görüyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz