Dave Portnoy BTC Satın Almak İçin Düşmesini Beklediğini Açıkladı

Geçtiğimiz sene kazanç sağlayamadığı gerekçesiyle Bitcoin satan Dave Portnoy, yeniden Bitcoin satın almak istediğini belirtti. Barstool Sports ve Davey Day Trader Global’in kurucusu Dave Portnoy, geçtiğimiz senenin son çeyreğinde Gemini borsası sahipleri Winklevoss ikizleriyle bir araya gelmiş ve onlarla birlikte Bitcoin’e yatırım yapmıştı. Ancak Portnoy BTC satın aldıktan kısa bir süre sonra kazanç sağlayamadığını iddia etti ve Bitcoin’lerini sattı.

Şimdi ise Portnoy bu davranışı sebebiyle pişmanlık duyduğunu açıkladı. Twitter hesabından bir video yayınlayan Portnoy, Bitcoin’e geri dönmek için uygun bir Bitcoin düşüşü beklediğini söyledi. O zamanlar Bitcoin’den anlamadığını itiraf eden Portnoy yeniden Bitcoin satın almak istediğini duyurdu. Portnoy, Bitcoin’in 50.000 ila 60.000 dolar arasında işlem görmesinden şikayet etti ve Bitcoin’in düşmesini beklediği belirtti.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz