CZ ve Charles Hoskinson, Peter Schiff’e Tepki Gösterdi

Binance CEO’su Changpeng Zhao ve Ethereum kurucu ortağı Charles Hoskinson, sürekli Bitcoin’i kötüleyen Peter Schiff’e tepkilerini gösterdi. 6 Mayıs tarihinde Peter Schiff, Bitcoin’i kötüleyerek kripto para topluluğunu sinirlendirmeyi sevdiğini belirtti. Bunun üzerine Binance CEO’su CZ, sessizliğini bozdu. Schiff’in tweet’ine yanıt veren CZ, Schiff’in altından çok Bitcoin hakkında konuşuğunu ve tüm takipçilerinin Bitcoin topluluğundan oluştuğunu belirtti.

binance

Ayrıca, CZ Schiff’i kurt postu giymiş kuzu olarak nitelendirdi. Daha sonra Ethereum kurucu ortağı ve Cardano kurucusu Hoskinson, Schiff’i 2007’den beri tanıdığını ve Dr. Kıyamet’in mevcut durum ne olursa olsun on yılı aşkın süredir hep altın’ın ekonomiyi kurtaracağına inandığını belirtti. Hoskinson, Schiff’e 2008 mali krizini doğru tahmin eden ünlü ekonomist Dr. Nouriel Roubini’nin lakabı olan ”Dr. Kıyamet”i yakıştırdı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz