CZ Schiff’in Bitcoin Eleştirilerini Övdü, İşte Nedeni

Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff geçtiğimiz gün Bitcoin (BTC) dolu cüzdanına erişemediğini açıkladı. Daha sonra ise şifre için PIN kodunu yanlış girdiğini söyledi. Bunun üzerine kripto topluluğu bu kadar basit bir hata yapmasından dolayı Schiff’i eleştirdi. İnsanlar PIN kodu ve şifre arasındaki farkı bilmeyen birinin Bitcoin hakkındaki tavsiyesinin okunmaya değer olmadığını söyledi.

Yapılan eleştirilere daha fazla sessiz kalmayana Schiff Bitcoin cüzdanının nasıl çalıştığını bilmenin ekonomiyi anlamak için gerekli olmadığını, hala altının BTC’den daha üstün olduğunu düşündüğünü belirtti.

binance

Bunun üzerine Binance CEO’su CZ Schiff’in Bitcoin aleyhindeki argümanlarının mantıksız olduğunu ancak insanların Bitcoin karşıtı Twitter gönderilerinin tam tersini yapacaklarını dile getirdi. Yani Schiff’in Bitcoin için yaptığı kötü yorumların Bitcoin’e fayda sağladığını söyledi.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz