CZ: Kriptoların Yüzde 95’i Önümüzdeki Döngü Boyunca Yükselmeyecek

Son zamanlarda bazı altcoin’lerin yükselişe geçmesi nedeniyle belirli analistler altcoinlerin Bitcoin’den daha iyi performans gösterdiği dönem olarak nitelendirilen “altsezon” beklediklerini açıkladılar. Cardano, Dogecoin, Vechain, Icon ve Cosmos gibi altcoin’lerin son günlerde yaşadığı büyük yükseliş kripto topluluğunu iliye böldü. Dünyanın en iyi borsalarından biri olan Binance’in CEO’su CZ birkaç saat önce yaptığı açıklamada büyük bir altcoin rallisinin başlayacağı düşüncesinin çok iyimser olduğunu belirtti. CZ, 3 yıldır piyasada ortaya bir şey koyamayan projelerde bundan sonrası için de iyi beklentileri olmadığını söyledi.

Bununla birlikte CZ, tüm altcoinlerin yükselişe geçemeyeceğini söyledi.  Altcoinlerin %95’inin önümüzdeki döngü boyunca yükselemeyeceğini belirten CZ, bu düşüncesini öne süren ilk isim değil. Kısa süre önce Robinhood ve Uber’de melek bir yatırımcı olan Jason Calacanis, kripto projelerinin % 99’unun hiçbir değeri olmadığını belirtmişti.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz