CZ Kripto Geçmişi ve Kripto Portföyüne Dair Açıklamalarda Bulundu

Çinli blockchain muhabiri Colin Wu, Binance CEO’sunun Çin medyasıyla yaptığı son röportajın en ilginç detaylarını paylaştı. Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao, 2013’te Bitcoin (BTC) teknik incelemesini okuduğunu ve bir sene sonra Bitcoin satın almak için Şangay’daki evini sattığını açıkladı. Zhao, 12 ayda evinin fiyatının iki katına çıktığını ve daha sonra Bitcoin fiyatının %66 düştüğünü paylaştı ancak, CZ kripto paranın hiçbirini satmadığını belirtti.

Kişisel servetinin %99’unun dijital varlıklarda bulunduğunu açıklayan CZ, parasının sadece Binance Coin (BNB) ve Bitcoin’de olduğunu belirtti. Ayrıca Binance Akıllı Zincir (BSC) ve Ethereum (ETH) arasındaki çok yıllık karşılaştırmaların çok hassas konusuna değindi. Zhao, Ethereum’un bir Mercedes ile karşılaştırılabileceğini ancak Binance’in akıllı sözleşme platformunun “Mercedes’ten 10 kat daha hızlı” olduğunu vurguladı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz