CryptoQuant CEO’su Ethereum’u Değerlendirdi

Ethereum (ETH)
Ethereum (ETH)

CryptoQuant CEO’su son röportajında, Ethereum’un geleceğini tartıştı ve EIP-1559 Ethereum güncellemesini ile ilgili fikirlerini paylaştı. CryptoQuant CEO’su Ki Young, Ethereum ve DeFi’nin geleceği hakkında bir soruyu yanıtlayarak, Ethereum’un kurumsal yatırım yardımıyla uzun vadede Bitcoin’in piyasa değerini değiştirme şansı olduğunu söyledi. Young ayrıca Londra hard fork’unun Ethereum kripto para birimi için bir oyun değiştirici olacağına ve projenin ölçeklenebilirliğini, güvenliğini ve ademi merkeziyetçiliğini iyileştireceğine inanıyor. Bununla birlikte CEO birçok kurumun hala ETH ve DeFi’lere tam olarak aşina olmadığını ve bu nedenle benimsenmediğini belirtti.

Ki Young, mevcut piyasa durumuyla ilgili bir soruya yanıt olarak, “Piyasanın hala düşüş eğiliminde olduğunu düşünüyorum” dedi. CryptoQuant CEO’su, son %40 fiyat artışına rağmen Bitcoin’in şu anda bir ayı piyasasına doğru ilerlediğine inandığı için, mevcut piyasada bir trader olarak herhangi bir kripto para birimi tutmayacağını söyledi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikETH Londra Hard Fork’u Sonunda Yayınlandı
Sonraki İçerik“Stablecoin Piyasası 1 Trilyon Dolara Ulaşacak”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz