Craig Wright’ın Mahkemesinde Yeni Gelişme

Craig Wright ve Kleiman davasına başkanlık eden ABD yargıcı, Wright’ın 12 Mart tarihine kadar istenen belgelerin bir listesini yapmasını emretti. Wright Bitcoin adresleri listesini vermeyi reddetmişti bunun üzerine Kleiman ve Wright’ın avukatları, imtiyaz iddialarının geçersiz olup olmadığı konusunda devamlı olarak tartışıyorlardı. Sonuç olarak hakimin bu olaya el atması iyi oldu.

Avukat-müvekkil imtiyaz iddialarını desteklemek için Wright, Kenya’da bir avukat olan Denis Bosire Mayaka’dan noter tasdikli yeminli beyanda bulundu. Wright, karısı Ramona Watts ve güven fonunun avukatı Denis Mayaka arasındaki iletişimin, avukat-müvekkil ayrıcalığıyla korunduğunu ve kendisi ile karısı arasındaki iletişimin eş ayrıcalıkla korunduğunu da ekledi. Wright’ın şimdi Bitcoin adresleri listesini nasıl elde ettiği hakkında bilgi vermesi için 12 Mart’a kadar süresi var.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz