CoinMarketCap’in Üç Kıdemli Yöneticisi Şirketten Ayrıldı

Ünlü kripto veri sitesi CoinMarketCap (CMC) üç kıdemli yöneticisini kaybetti. CoinMarketCap’in baş strateji sorumlusu ve vekil CEO Carylyne Chan, iki meslektaşı Jeremy Seow ve Spencer Yang ile birlikte şirketten ayrılma kararı aldı. Ocak 2018’den beri CMC’de çalışan ve Binance borsasının şirketi satın almasından sonra vekil CEO olan Chan, 31 Ağustos tarihinde ayrıldığını duyurdu. Chan, CMC’nin kripto para birimi eğitiminde daha önemli bir rol üstleneceği umuduyla firmadan ayrıldığını söyledi.

Bununla birlikte Haziran 2019’dan beri CMC’nin ürünlerden sorumlu başkan yardımcısı Seow ve aynı tarihlerde şirkete büyüme ve gelirden sorumlu başkan yardımcısı olarak katılan Yang da artık CMC’de çalışmadıklarını açıkladılar. Son olarak CoinMarketCap’in boşalan pozisyonlara kimin atayacağı bilinmiyor ancak yakın zamanda daha fazla güncel veri paylaşması bekleniyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz