Coinbase’in Yeni NFT Platformu Oluşturuyor

Coinbase
Coinbase

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, yeni bir NFT platformu oluşturuyor. Son duyuruya göre, yıl sonundan önce açılması planlanan Coinbase NFT, “NFT’leri basmayı, satın almayı, sergilemeyi ve keşfetmeyi her zamankinden daha kolay hale getirecek.”Şirket, “Coinbase nasıl milyonlarca insanın Bitcoin’e ilk kez kolay ve güvenilir bir şekilde erişmesine yardımcı olduysa biz de aynısını NFT’ler için yapmak istiyoruz” dedi.

Şimdilerde Coinbase NFT için bekleme listesi sayacı 1.427.450’ye ulaştı ve böyle bir kayıt oranının günün sonunda 2 milyonu aşması bekleniyor. Coinbase ürün başkan yardımcısı Sanchan Saxena Çarşamba günü Twitter’da “Çok sayıda kayıt alıyoruz – tüm ilginiz için çok minnettarız” dedi. Şirketin yeni işten tahakkuk ettirebileceği herhangi bir ücret hakkında çok az bilgi olsa da, bu “çılgın” rakamlar Coinbase için son derece karlı yeni bir işe dönüşebilir.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikEl Salvador Çalışanları Maaşlarını Bitcoin’de Alabilir
Sonraki İçerikJim Cramer: ETF Yayınlanırsa BTC Rekor Kırar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz