Coinbase Tahvilleri Düşüşte

Coinbase
Coinbase

Coinbase yatırımcıları yeni Çin yasağının ardından 100 milyon dolardan fazla para kaybetti. Çin’deki Bitcoin yasağının ardından Coinbase tahvilleri düşmeye başladı. Coinbase Global Inc. tahvilleri, Çin’den gelen haberlerin ardından önemli ölçüde değer kaybetti. Belirtilen Coinbase yatırımcılarının basın zamanındaki zararları 100 milyon dolardır. Çin hükümeti kripto para birimiyle ilgili ticari faaliyetlerin yasa dışı olduğunu söyleyerek kripto paralar hakkındaki görüşünü net bir şekilde belirledi. Daha önce, Çin hükümeti tüm kripto işlemlerini engelledi, ancak şimdilerde yasa dışı kripto madenciliği ve işlemlerini durdurmak için tasarlanmış yeni bir politika benimsedi.

Coinbase’in tahvilleri, Evergrande’nin küresel piyasaları etkilediğinden bu yana önemli bir düşüş yaşadı. Bu, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan potansiyel bir dava haberi ve yeni bir kripto kredi platformunun lansmanının başarısızlığının ardından geldi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikÇin: Kriptolarla İlgili Ticari Faaliyetler Yasa Dışıdır
Sonraki İçerikBitcoin’de Yüzde 60’lık Bir Büyüme Daha Mümkün

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz