Coinbase Japonya’ya Açıldı

Coinbase
Coinbase

Coinbase bugün, dünyanın en büyük dijital varlık pazarlarından biri olan Japonya’da bir kripto borsasının başlatıldığını duyurdu. Lansmanın, şirketin küresel genişleme stratejisinin bir parçası olduğu ve 40 milyona varan müşterisiyle Japonya’nın önde gelen finans kuruluşlarından biri olan Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG) ile ortaklaşa yürütüldüğü belirtildi.

Bloomberg tarafından bildirildiği üzere, desteklenen ilk beş varlık arasında Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash ve Stellar yer alıyor. Daha sonraki bir aşamada şirket, kurumsal trader’lar ve yatırımcılar için hizmet sunmaya çalışacak. Diğer planlar, diğerleri arasında gelişmiş ticaret gibi mevcut küresel hizmetlerin yerelleştirilmiş sürümlerinin entegrasyonunu içerir. Bu ayın başlarında, California merkezli şirket, 1,6 milyar doların üzerinde rekor bir kâr kaydederek ikinci çeyrek kazançlarını açıkladı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz