Coinbase Hisseleri Yükselmeye Başladı

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase halka arz için SEC’e başvurmasının ardından hisseleri yükselmeye başladı. Geçtiğimiz gün yayınladığımız haberden de hatırlayacağınız üzere Coinbase borsası halka arz için ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) başvurdu. Coinbase, Nasdaq’ta doğrudan listeleme yoluyla halka açılmak için SEC S-1 Formunu doldurdu. Bunun üzerine kripto türevleri ticaret platformu FTX’te işlem gören hisse senetleri %2.41 arttı ve 395 dolara yükseldi.

Yaklaşık bir ay önce, 272 dolar değerinde olan Coinbase hisseleri geçen aydan bu yana %45 arttı. Milyarder Sam Bankman-Fried tarafından işletilen kripto ticaret platformu FTX, Nasdaq’ta halka açılmadan önce insanların Coinbase’e yatırım yapmasına olanak tanıdı. Bununla birlikte önümüzdeki haftalarda SEC başvurusunun tamamlanması halinde Coinbase hisseleri Nasdaq’ta listelenecek.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz