Coinbase, Güncellemenin Ardından Ardından Ethereum Çatallarını Listelemeyi Düşünecek

Coinbase
Coinbase

Ethereum’un uzun zamandır beklenen birleşmesinin hemen yanında, kripto borsaları şimdi geçişe direnmek için tartışmalı bir girişimi destekleyip desteklememeye karar vermek zorunda. Perşembe günü, Amerika’nın en büyük kripto borsası bunu yapmaya istekli olabileceğinin sinyalini verdi.

Coinbase, bir blog gönderisinde, Merge güncellemesi sonrası ortaya çıktıkça Ethereum’un çatallı, proof of stake sürümlerini listelemeyi düşüneceğini duyurdu. Şirket, “Coinbase’de amacımız, yasal ve listelenmesi güvenli her varlığı listelemek, böylece müşterilerimizi korumaya devam ederken kriptoda yaratılan tüm yeni varlıklar için eşit bir oyun alanı yaratmak” dedi. Şirket daha önce forklu Ethereum tokenlerini destekleme konusunda kararsızdı ve gelecek ayki birleşmeyle oluşturulacak yeni, Proof-of-stake Ethereum modeline desteğini dile getirdi. Bu yeni, stake edilen Ethereum, yükseltilmiş, daha enerji verimli proof of stake ağına güç sağlayacak. Ancak aynı zamanda ETH madenciliği uygulamasına da son verecek.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikMerge, DeFi Protokollerini ve Stablecoinleri Olumsuz Etkileyebilir
Sonraki İçerikBitcoin ve Ethereum Düşüşte

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz