CoinShares CSO’su: Coinbase Değerlemesi Goldman Sachs’ın Piyasa Değerini Aştı

CNBC’nin Squawk Box’a konuşan CoinShares Baş Strateji Sorumlusu Meltem Demirörs, halka arzdan sonra Coinbase’in değerlemesine ilişkin görüşünü paylaştı. Konuşma Coinbase’ın yakında Nasdaq’ta doğrudan listelenmesiyle ilgiliydi. Demirörs, Coinbase hisselerinin şu ana kadar özel piyasalarda işlem gördüğünü ve şirketin OTC platformlarındaki değerlemesinin şu anda 147 milyar dolar olduğunu belirtti. Demirörs bu sayede Coinbase değerlemesinin Goldman Sachs’ın 113,79 milyar dolarlık piyasa değerini aştığını bildirdi. Bununla birlikte listelemenin ardından hafta sonunda resmi olarak 90 milyar dolardan bu yüksek seviyeye çıkmasını beklediğini belirtti.

Coinbase hisseleri, COIN kısaltması altında Nasdaq’ta işlem görecek. Halka arzdan farklı olarak, doğrudan listelemede hisseler önceden belirlenmiş bir fiyat olmadan işlem görmeye başlar. Doğrudan listelemeden sonra hisse fiyatı, hisse senetlerinin arz ve talebine bağlı olarak belirlenir.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikTetragon Ripple Şirketine 3.4 Milyon Dolar Ödeyecek
Sonraki İçerikDogecoin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz