Coinbase Wallet DeFi İçin Tarayıcı Uzantısı Başlattı

Coinbase Wallet, kullanıcılarının merkezi olmayan finans veya DeFi kullanmasını kolaylaştırmak için yeni bir tarayıcı uzantısı başlattı. Cüzdan uygulaması Chrome tarayıcı eklentisi sayesinde kullanıcılarına DeFi’de kullanım kolaylığı sağlayacak. Yeni Chrome uzantısı, DeFi’de gezinmeyi kolaylaştırmayı hedefliyor. Tarayıcıyı kullananların yalnızca bir güvenlik önlemi olarak telefonlarındaki işlemleri doğrulamaları gerekecek.

Coinbase kıdemli ürün yöneticisi Sid Coelhu-Prabho, Cüzdan kullanıcılarının artık Chrome aracılığıyla çeşitli dapp’lara erişmek için tek seferlik bir kurulum kullanabileceklerini açıkladı. Ek olarak, kullanıcıların telefonlarına işlemi doğrulamalarını isteyen bir bildirim alacaklarını belirtti. Coelho-Prabho, Chrome uzantısının şirketin DeFi’yi sıradan kullanıcılar için daha erişilebilir hale getirme hedefinin bir parçası olduğunu dile getirdi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz