Coinbase CEO’sundan Yeni Açıklamalar

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, 14 Nisan tarihinde CNBC’deki Squawk Box programına katıldı. Coinbase borsasının Nasdaq’ta listelendiği günde Armstrong birçok konu hakkında görüşlerini paylaştı. Coinbase’in işlem ücretlerinden gelen devasa getirileriyle ilgili kamuoyunun endişelerini tartıştı. Coinbase’in 2020’deki tüm gelirinin yaklaşık %96’sı, kullanıcılardan alınan işlem ücretlerinden elde edildi. Armstrong, bu konuda uzun vadede diğer tüm varlık sınıflarında olduğu gibi ücret sıkıştırması olabileceğini belirtti. Armstrong, platformun bir miktar ücret indirimi görebileceğini söyledi.

CEO, Coinbase’in banka kartı, stake etme, eğitim programı Coinbase Earn ve kurumsal yatırımcılar için saklama işi gibi ürünlerle kademeli olarak diğer gelir akışlarına odaklanmayı beklediğini söyledi. Bununla birlikte CEO, Çin’in kripto paraları yaklaşık altı sene önce kucakladığını ve bu sayede ülkenin kripto para birimi ve Blockchain teknolojisi konusunda çok ileride olduğunu dile getirdi. Armstrong ayrıca ABD’nin dolara dayalı kendi CBDC’sine sahip olması gerektiğini savundu.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikÜnlü Analiste Göre Bitcoin Nisan Ayında 92 Bin Dolara Yükselebilir
Sonraki İçerikCoinbase Nasdaq’ta Listelenmeye Başladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz