Coinbase CEO’su Brian Armstrong: Kesinlikle Bir Hata Yaptık

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, 24 Temmuz tarihinde Peter McCormack ile bir podcast itirafta bulundu. Armstrong Mart 2019’da Blockchain analitik platformu Neutrino’yu satın almasının bir hata olduğunu itiraf etti. Armstrong daha fazla özen göstermeleri gerektiğini söyledi.

Coinbase’in Neutrino’yu satın almasının ardından platformun kilit üyelerinin, Suudi Arabistan, Sudan ve Venezuela’daki otoriter rejimlere casus yazılım sattığı bilinen Hacking Ekibi adlı bir İtalyan organizasyonla bağlantılı olduklarını ortaya çıktı. Bunun üzerine Coinbase durumu değerlendirdi ve eski Hacking Ekibi üyelerinden bazılarını görevden aldı. Daha sonra ise Coinbase, DEA ve IRS’ye bir hizmet sunan Blockchain analitik yazılımını geliştirmeye devam etti. Armstrong, bunun popüler bir hamle olmadığını, ancak fiat ve kripto dünyalarını bağlamak için bu tür önlemlerin gerekli olduğunu söyledi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz