Coinbase Borsasında 90 Milyar Dolarlık Kripto Para Bulunuyor

ABD’nin en iyi kripto para borsası Coinbase, 23 Ocak tarihinde 2020’nin yıl sonu raporunu paylaştı. Raporda, Coinbase platformunda şu anda 90 milyar doların üzerinde kripto para birimi bulunduğunu açıkladı. Raporda Coinbase kripto dolarlar için görülen en yaygın kullanım durumunun borsalar arasında verimli bir şekilde para transferi yapmak olduğunu belirtti ve özel finansmanın da son zamanlarda giderek artmaya başladığını ekledi.

Raporda ayrıca Coinbase’in MicroStrategy ve One River Asset Management gibi birkaç büyük kurumsal yatırımcı ile olan ilişkisinden de bahsediliyor. Coinbase, özellikle büyük miktarlarda Bitcoin satın almasına yardımcı olduğu teknoloji şirketi Microstrategy ile olan ilişkisini detaylandırdı. Michael Saylor’un yönettiği Microstrategy, Coinbase tarafından gerçekleştirilen anlaşmalarda 2.3 milyar dolara denk gelen 70.784 Bitcoin satın aldı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz