Coinbase Bitcoin ve Altını Karşılaştırdı

Coinbase “Altın ve Bitcoin’in piyasa verimliliği” başlıklı en son yazısında lider kripto para birimi ve altını kıyasladı. Coinbase yayınladığı yazıda altın talebindeki artış ve yeterli malzeme eksikliği ile ilgili son raporları vurguladı. Coinbase’e göre kripto paraların dijital doğası ve aktarım kolaylığı kripto paraları altından daha iyi bir değer deposu olarak görmemizi sağlıyor.

Coinbase yazısında altının son zamanlardaki zorluklarının Bitcoin’in altın üzerindeki belirgin avantajını ortaya koyduğunu açıkladı. Bitcoin üstün değer deposu olduğunu savunan Coinbase Bitcoin ve altının çok farklı değer depoları olduğunu belirtti. Ayrıca Coinbase tarafından yayınlanan yazıda Bitcoin’i fiziksel olarak elinizde bulunduramasanız ama takas için altın taşımak, yatırmak veya geri çekmekle karşılaştırıldığında, Bitcoin’in teknolojik bir avantaj sağladığı belirtildi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz