CME Bitcoin Vadelileri Ocak Ayında Yüzde 57 Arttı

2021 yılının ilk ayında lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ciddi bir yükseliş kaydetti. Chicago Ticaret Borsası veya CME, aynı ay içinde Bitcoin vadeli işlemleri rekor kırdı. Bir CME temsilcisi, yaptığı açıklamada 2020 yılı Aralık ayı ile 2021 yılı Ocak ayı arasında önemli bir fark olduğunu belirtti ve borsanın Bitcoin vadeli işlemlerinin %57 arttığını duyurdu. TradingView verilerine göre Ocak ayında Bitcoin’in fiyatı 30 bin dolardan 42 bin dolara yükselmeyi başardı. CME temsilcisine göre Ocak ayı CME için Bitcoin vadeli işlemleri ortalama günlük hacmi açısından önemli olduğunu kanıtladı.

CME’nin BTC vadeli işlem ticareti ürünü, Aralık 2017’deki başlangıcından bu yana kayda değer sayıda kullanıcı kazandı. CME, 17 Şubat’a kadar olan değerleri gösteren yakın tarihli bir raporda, “Piyasaya sürüldüğünden beri 7.400’den fazla benzersiz, aktif hesap işlem gördü,” dedi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikDEX Hacmi Bu Sene 120 Milyar Doları Aştı
Sonraki İçerikBinance CEO’sundan Bitcoin Açıklaması

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz