CipherTrace CEO’su: Kripto Sektörünü Korumaya Çalışıyoruz

CipherTrace CEO’su Dave Jevans, son katıldığı podcast yayınında şirketi ve kripto sektörüne ilişkin açıklamalarda bulundu. Jevans, CipherTrace’in kripto para birimi işletmelerini güvenli ve uygulanabilir olduğunu doğrulayarak sektörü korumaya çalıştığını açıkladı. Jevans, bu hedefe ulaşmak için şirketin düzenleyicilerle çok yakın çalıştığını belirtti. Ayrıca insanların finansal özgürlüğe sahip olması gerektiğini savunan yönetici düzenlemelere karşı kripto işletmelerinin güvenli olmasını sağlamak için uğraştıklarını ekledi.

CipherTrace kripto para odaklı, kara para aklamayı önleme, adli tıp ve kripto işlemlerini izleme konusunda uzman bir firma. Bu nedenle, CipherTrace’in çalışma şekli, kripto para birimlerinin temel ilkeleriyle çelişiyor olarak algılanabilir. Örneğin geçtiğimiz haftalarda CipherTrace, gizlilik parası Monero (XMR) için işlemleri takip edebilen teknoloji için iki patent başvurusunda bulunduğunu açıkladı. 

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz