Christie’s 3.0’ı Piyasaya Sürdü

Christie's
Christie's

256 yaşındaki kurum, Diana Sinclair’in özel koleksiyonuyla desteklenen yeni bir platform olan Christie’s 3.0’ı piyasaya sürdü. Müzayede evi daha önce Beeple’dan 69.3 milyon dolarlık sanat eseri satışı da dahil olmak üzere önemli NFT müzayedelerine ev sahipliği yaptı. Christie’s şimdiden NFT alanında büyük bir atılım yaptı. Müzayede evi şimdi yeni bir pazaryeri başlatarak Web3’ün merkezi olmayan ahlakını tamamen benimsiyor. Bugün piyasaya sürülen Christie’s 3.0 marketplace, işlemlerin tam olarak Ethereum blok zincirine kaydedileceği şekilde oluşturuldu.

256 yıllık müzayede evi, uyum ve vergi amaçlı araçlar da sağlayacağını söylüyor. Yeni Christie’s platformu, akıllı sözleşmelere veya NFT’lere ve diğer merkezi olmayan uygulamalara güç veren koda odaklanan bir girişim olan Manifold ile işbirliği içinde oluşturuldu. Christie’s ayrıca, pazarı için ek işlevsellik sağlamak için blockchain analitik firması Chainalysis ve metaverse platformu Spatial ile ortaklık kurdu.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikMicrosoft, Finansman Turunda 20 Milyon Dolar Topladı
Sonraki İçerikMcLaren Racing, Singapur GP Öncesi Kriptodan Esinlenen Aracını Tanıttı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz