Chris Burniske: Bitcoin 3 Bin Seviyesine Düşebilir

12 ve 13 Mart tarihlerinde yaşadığı ani çöküşün ardından Bitcoin tekrar 6.000 dolar üzerine çıkmayı başarabildi ve şimdilerde de yine bu seviyelerde işlem görüyor. Ancak bazı kripto para analistleri ve trader’ları yükseliş eğiliminin devam etmeyeceğini söyledi. Örneğin Placeholder sahibi Chris Burniske, Bitcoin fiyatının tam tersi yöne dönüp düşebileceğini dile getirdi. Ayrıca Burniske Bitcoin fiyatlarının geçtiğimiz hafta yaşanan düşüşten daha da aşağı seviyelere düşeceğini ve yeni seviyelerin test edilebileceğini belirtti. Bununla birlikte Burniske bu durumda diğer kripto para birimlerinin de zarar göreceği konusunda uyardı.

binance

Analist Michael van de Poppe, Bitcoin’in 6.400 dolar direncinde sorun yaşadığını tweetledi ve şu anda iki olası senaryonun olduğu belirtti. Ünlü kripto para analistinin iki olası senaryosu da düşüş gösteriyor. Birincisi Bitcoin’in 6.800 dolara ulaşması ancak daha sonra 5.400 dolara kadar düşmesi. İkincisi ise Bitcoin’in bir sonraki adım olarak direkt 5.400 dolara düşmesi.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz