Charles Hoskinson ADA Yakmak İçin Uygulama Oluşturmayı Önerdi

Charles Hoskinson
Charles Hoskinson

Charles Hoskinson, Cardano topluluğuna ADA için bir Proof-of-Burn uygulaması önerdi. Cardano blok zincirinin arkasındaki şirket olan IOHK’nın kurucusu ve CEO’su Charles Hoskinson, Cardano geliştiricilerine hitap ederek, isterlerse ADA’nın yakılmasına olanak tanıyacak bir uygulama oluşturmalarını önerdi.

Hoskinson bazı takipçilerinin ADA arzı “çok yüksek” olduğu için Cardano’nun bazı tokenleri yakması gerektiğini söylediğini belirtti. Bunun üzerine CEO, kripto para birimlerini imha etmelerine izin veren “Yakma Kanıtı” mekanizmasını açıklayan bir makaleden bahsetti. Videoda bilgisayarının ekranını paylaştı ve IOHK ve Cardano topluluğundan birkaç kriptografi uzmanı tarafından yazılan bu makaleyi gösterdi. Charles’a göre, bu makale Proof-of-Burn protokolünün resmileştirilmiş halidir. IOHK kurucusu, şu anda Cardano’da uygulama yapmayı öğrenen geliştiricilerin ADA için bir Proof-of-Burn uygulaması oluşturmasının iyi olacağını söyledi. Hoskinson, kendisinin ve ekibinin bunu yapabileceğini, ancak Alonzo çatalı yaklaşırken zamanlarının olmadığını belirtti.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikSolana Yeni Zirveye Ulaştı
Sonraki İçerikKaybedilen Bitcoin Sayısı Toplam BTC Arzının Yüzde 34’üne Ulaştı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz