Chainlink Balinaları Coin’lerini Satıyor

Santiment’in en son verilerine göre, Chainlink (LINK) balinaları, cüzdanlarında sürekli olarak para tutmak istemiyor ve onları daha küçük yatırımcılar arasında yeniden dağıtmayı tercih ediyor. Chainlink’in fiyatı, bir aydan kısa bir sürede yüzde 112 büyüme ile Temmuz ayının sonundan bu yana giderek artıyor. Şimdilik LINK, Mayıs ayında ulaşıtığı 53 dolarlık rekor seviyesinden oldukça aşağıda 30 dolardan işlem görüyor.

LINK balinaları, elde tutulan arzı Eylül 2019’da yüzde 72’den bugün yüzde 63’e kademeli olarak düşürüyor. Bunun nedeni herhangi bir büyük LINK sahibi tarafından açıklanmadı, ancak büyük olasılıkla token’in merkezi olmayan yapısını ve tokenin fiyatını sürekli olarak destekleyen daha küçük yatırımcılar arasındaki popülaritesini takip ediyor. Yani en büyük adreslerin elindeki arz, yüksek volatilite dönemlerinde hızla düşer ve hızlı bir fiyat artışına yol açar, bu da büyük olasılıkla düşük seviyeli yatırımcılardan gelen yüksek talebi gösterir.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikJed McCaleb’in XRP’leri Hızla Azalıyor
Sonraki İçerikHoskinson ve Novogratz Tartıştı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz