CFTC Binance.US Soruşturmasını Genişletti

Bloomberg’e göre, ABD Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC), Binance.US soruşturmasını genişletti. CFTC, Binance’in veya herhangi bir çalışanının müşterilerinden yararlanarak herhangi bir kâr elde edip etmediğini araştırıyor. ABD düzenleyici makamları, dünyanın en büyük kripto ticaret merkezi Binance’in insider trading ve kripto piyasasının manipülasyonuna izin verip vermediğini inceliyor. Bloomberg bu araştırmanın gizli yürütüldüğünü dile getirdi. Bununla birlikte Binance borsası herhangi bir suistimal karşısında katı önlemler aldığını belirtti.

Binance borsası bu sene dünyanın birçok ülkesinde ve bölgesinde düzenleyicilerin ilgi odağı oldu. İngiltere, Avrupa, Singapur, Afrika vb. düzenleyicilerden uyarılar aldı. Binance’e en son uyarı veren ülkeler Singapur ve Güney Afrika oldu. Sonuç olarak, platform Singapur dolarına dayalı kripto-fiat çiftlerini desteklemeyi bıraktı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz