Cardano’nun Kurucusu Vasil Hard Fork’u Zorlayamadığını Söyledi

Cardano (ADA)
Cardano (ADA)

Yakın tarihli bir tweet’te Cardano’dan Charles Hoskinson, bir eleştirmene yanıt olarak Vasil hard fork’u zorlama yeteneğine sahip olmadığını açıkladı ve blok zincirinin ademi merkeziyetçiliğini vurguladı. Merge güncellemesinin 22 Eylül’de gerçekleşmesi bekleniyor.

Bir Bitcoin maksimalisti, Hoskinson’ın iddia edilen merkezileştirme nedeniyle toplam ADA token arzını bir hevesle değiştirebileceğini belirtti. Cardano’nun maksimum arzı 45 milyon ADA tokeni ile sınırlandırıldı, ancak eleştirmen, blok zincirinin para politikasının çok esnek olduğunu iddia ederek kripto para biriminin bunu değiştirmesini hiçbir şeyin engelleyemeyeceğini iddia etti. Ancak Hoskinson, Bitcoin maksimalistlerinin “aptalın ötesinde” olduğunu ekleyerek böyle bir fikri reddetti.

binance

Hoskinson, ADA’nın yakılmasına karşı çıkıyor

Cardano, hepsi aslında gerçek sahiplerinin elinde olduğu için ADA tokenlerini yakma fikrine defalarca karşı çıktı. Hoskinson’a göre bu, topluluktan çalmakla eşdeğer. Geçen Eylül ayında, ADA’yı yakma fikrini yiyecek çalmaya benzetti.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikKraliçe II. Elizabeth’in NFT Projesi Son Müzayedesini Düzenliyor
Sonraki İçerikNetflix Yöneticisi, Shiba Inu Metaverse Ekibine Katıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz