Cardano’nun AlonzoBlue 2.0 Düğümü Yayınlandı

Cardano
Cardano

Cardano ekibi, Alonzo platformunun lansmanı için tamamlanan bir başka kilometre taşını işaret eden AlonzoBlue 2.0 düğümünün yepyeni bir sürümünü test ağına çıkardı. Cardano blok zinciri platformunun geliştirilmesinde lider bir rol oynayan araştırma ve geliştirme şirketi InputOutputHK, AlonzoBlue 2.0 düğümünün yepyeni bir sürümünü yayınladığını bildirdi.

Güncelleme, Komut Satırı Arayüzü’nün (CLI) önemli bir güncellemesini içerir ve diğer tüm akıllı sözleşme uygulamaları çeşitlerini ortaya çıkarmak için temel sağlamaktadır. Ayrıca güncellenen ağ, kullanıcıların akıllı işlem meta verilerini zincir üzerinde bağlamasına ve yürütülebilir sözleşme verilerini depolamasına olanak tanıyor. Bu, ilk Stakepool operatörleri (SPO) ve Alonzo düğümünü kullanarak dağıtım defterine basit akıllı işlemleri göndermeye ve test etmeye başlayacak olanlar için Cardano ağı içindeki akıllı sözleşmeler dönemini açacaktır.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikİngiltere Merkez Bankası Başkanı’na Göre Kripto Para Birimleri Değersiz
Sonraki İçerikİsviçre Dijital Bankası Sygnum DeFi Hizmeti Başlatıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz