Cardano Yüzde 17 Yükseldi

Cardano
Cardano

Cardano (ADA) fiyatı Binance borsasında yüzde 17’den fazla artarak gün içi en yüksek 2,78 dolara ulaştı. 12 Eylül’de gerçekleşmesi beklenen Alonzo güncellemesinden önce ADA token’i yeniden yükselmeye başladı. Cardano, son zamanlardaki kayıplarının neredeyse tamamını azalttı. CoinMarketCap’e göre ADA şimdilerde 2.71 dolardan işlem görüyor.

Bir canlı yayın sırasında, IOG CEO’su Charles Hoskinson, son ADA fiyat düşüşünün eşzamanlılık tartışmasıyla ilgili olmadığını belirtti ve aksini iddia eden medya raporlarını reddetti. Hoskinson, son ADA fiyat düşüşünün geniş kripto para piyasası düzeltmesine bağlı olduğunu belirtti. Orantılı olarak tüm kriptoların birlikte çöktüğünü söyleyen Hoskinson, düşüşün ADA’ya özel olmadığını belirtti. 7 Eylül’de, ADA fiyatı, büyük bir pazar satışı sırasında kısa bir süreliğine yaklaşık yüzde 30 oranında 19 Ağustos’tan bu yana en düşük seviyesine geriledi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz