Cardano Vakfı’nın Yeni CEO’su Platformun Uzun Ömürlü Olmasına Öncelik Verecek

Cardano Vakfı’nın yeni CEO’su Frederik Gregaard, platforma dair gelecek planlarını paylaştı. Henüz resmi olarak CEO görevini üstlenmemiş olan Gregaard’ın, tam tarihi bilmese de kasım ayı başında görevini üstleneceği düşünülüyor. Gregaard, gelecek planları ile ilgili olarak, Cardano gibi projelerin varlığından daha uzun zamanı kapsayan iş planlarına sahip olması gerektiğini savundu. Bu arada Gregaard, “güven boşluğu” olarak adlandırdığı genellikle açık kaynaklı blok zincirlerine karşı doğal bir önyargı duygusu olduğuna dikkat çekti ve bunu mümkün olduğunca geride bırakmak için çalışacaklarını söyledi. Gregaard ayrıca COVID-19’un dijital benimsemede hızlanmaya yol açtığını belirtti.

Bununla birlikte Cardano şirketi Ethereum’da olduğu gibi güncelleme gecikmeleri nedeniyle eleştirilmiş olsa da bu sene daha farklı olacağı belirtildi. Platform, bu yılın başlarında Shelley isimli yeni bir güncellemeden geçti. Ancak Charles Hoskison’a göre, bu yıl iki önemli güncelleme daha bekleniyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz