Cardano Vakfı’nın Önümüzdeki 5 Sene İçindeki Büyük Planları Açıklandı

Cardano Vakfı CEO’su Frederik Gregaard, son sunumunda Zug merkezli organizasyonun önümüzdeki beş yıl için sahip olduğu bazı büyük hedefleri paylaştı. Cardano Vakfı stratejisine göre, üç Fortune 500 şirketi, 2024 yılına kadar Cardano blok zincirinin yerel simgesi olan ADA’yı elinde tutabilir ve kullanabilir.

Diğer hedefler arasında zincir içi aktivitenin çeşitliliğini artırmak, üç teknik belge daha yayınlamak ve cüzdan adresi büyümesini teşvik etmek yer alıyor. Ayrıca planlara göre 2026 yılına kadar Voltaire dönemi nihayet geldiğinde Cardano, tamamen kullanıcıları tarafından yönetilecek, kendi kendini idame ettiren bir sisteme dönüşecek. Proof-of-stake blok zinciri, bir ulus ve yerleşik 1 milyar kullanıcı için bir dizi hizmet geliştirmeyi planlıyor. Bununla birlikte Cardano Vakfı 10 Fortune 500 şirketinin 2026 yılına kadar ADA sahibi olmasını bekliyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikBitcoin.org Sitesine DDoS Saldırısı Düzenlendi
Sonraki İçerikRipple CTO’su Barclays Bankasının Binance Hamlesini Değerlendirdi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz