Cardano Kurucusu: “Güzel Şeylerin İnşası Zaman Alır”

Charles Hoskinson
Charles Hoskinson

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, gotik bir mimari şaheserle poz verirken, “Bazen ne kadar sürerse sürsün insanların güzel şeyler inşa etmesine izin vermeniz gerekir” tweetini attı. Twitter kullanıcıları tweet’e çeşitli anlamlar yükledi. Bazıları bu tweet’in Cardano ekosisteminin inşası ile ilgili olduğunu düşündü. Birçok kullancı Cardano yaratıcısının Vasil hard fork gecikmesi hakkında konuştuğunu belirtti.

binance

Vasil, 4 Temmuz’dan beri bir test ağında çalışıyor ve zincir üstü kod davranışının izlenmesini ve son entegrasyon sürecine hazırlanılmasını sağlıyor. Cardano tabanlı bir DEX olan SundaeSwap, bir blog yazısında Vasil hard fork’taki yenilikleri açıkladı. Vasil, Cardano’ya difüzyon boru hattı ve dört Cardano İyileştirme Önerisi (CIP) dahil olmak üzere farklı mekanizmalar yoluyla artırılmış işlevsellik, performans, ölçeklenebilirlik ve birlikte çalışabilirlik getirmeyi umduğu için Cardano için çok önemli bir güncellemeyi temsil ediyor.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikCZ: Stablecoin Hakimiyeti Kripto Piyasasını Olumlu Etkiliyor
Sonraki İçerikRipple 1 Milyar XRP’nin Kilidini Açtı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz