Cardano Havuzlarının Yüzde 64’ü Güncellemeye Hazır

Cardano
Cardano

PoolTool verilerine göre Cardano havuzlarının %64’ü “Alonzo’ya hazır”. Cardano’nun arkasındaki şirket olan IOHK, belirledikleri Alonzo’ya hazır hisse havuzları hedefine neredeyse ulaşıldığını tweetledi. Beklenildiği gibi havuzların %64’ü Alonzo güncellemesiyle buluşmaya hazır, ancak Alonzo’ya hazır havuz sayısı neredeyse iki katına çıktı. Alonzo yükseltmesi için hazır olan Cardano hisse havuzlarının miktarı toplamda %64 iken, hedef 6 Eylül’e kadar 1.29.0 Alonzo düğümüne %70 yükseltme yapmaktı. Genel olarak, Cardano geliştiricileri, etkinliğin planlandığı 12 Eylül’e kadar havuzların %80’inin hazır olmasını bekliyor. Yükseltilmiş hisse havuzlarına ilişkin veriler PoolTool tarafından sağlandı.

Geçtiğimiz aydan bu yana değer kazanan Cardano (ADA) token’i kısa süre önce rekor kırarak 3 doları aştı. 12 Eylül’de gerçekleşmesi beklenen Alonzo hard fork’un da etkisiyle ADA token’i yükselişini sürdürüyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz