Cardano Fiyatı Yüzde 60 Artış Gösterdi

Geçtiğimiz günlerde Cardano kurucu ortağı Charles Hoskinson’ın bir Youtube yayınında Shelley güncellemesi ile ilgili bazı bilgileri açıklamasının ardından kripto para fiyatı % 60 arttı. Hoskinson, yayın sırasında yaklaşık bir ay sonra gerçekleşecek olan güncellemeninin Blockchain projelerinde yapılmış en büyük protokol değişikliği olduğunu ileri sürdü.

Bu yayından kısa bir süre sonra Hoskinson Twitter hesabından Cardano’nun en son güncellemesi olan Shelley’in lansman tarihini paylaştı ve Shelley güncellemesinin tüm planını günleriyle duyurduğu bir tablo yayınladı.Tabloya göre 30 Haziran tarihinde en son güncelleme olan Shelley’nin lansmanı yapılacak ancak bir sorun çıkması halinde en geç 7 Temmuz’da ağ yayılmaya başlayacak. Son açıklanan bu bilgilerden sonra, Cardano fiyatı yükselmeye başladı ve fiyatı 0.055 dolardan 0.088 dolara fırladı ve günlük alım satım hacmi dört katına çıktı.

binance

 


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz