Cardano Djed Lansman Tarihi Açıklandı

0
90
Cardano
Cardano

COTI’nin ağ CEO’su Shahaf Bar-Geffen, kullanıcılara Djed lansmanı için hazırlanmalarını söyledi. COTI ağı tarafından paylaşılan bir güncellemeye göre, Cardano’nun stablecoin’i Djed’in lansmanı çok yakında gerçekleşecek. COTI bir tweet ile topluluğa merakla beklenen Djed stablecoin’in lansmanının önümüzdeki hafta planlandığını bildirdi.

COTI ağı Twitter hesabı tarafından paylaşılan bilgileri retweet eden Djed’in resmi Twitter hesabı, Djed stablecoin’ine sayılı günler kaldığını belirtti. Ancak kesin tarih hakkında herhangi bir ayrıntı verilmedi ki bu sürpriz olabilir. COTI ağının CEO’su Shahaf Bar-Geffen, kullanıcılara Djed için hazırlanmalarını ve önümüzdeki günlerde daha heyecan verici haberler beklemelerini söyledi.

Djed, Cardano ekosistemine güç sağlamak için oluşturulmuş bir stablecoindir. 2021’de Djed’in piyasaya sürülmesinden bu yana COTI, stablecoin’i geliştirmek için Cardano Input Output (IOG) ekibi ile iş birliği yaptı. Djed’in doğru şekilde kullanılmasını sağlamak için 40’tan fazla ortaklık imzalandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz