Cardano Daedalus Cüzdanının Yeni Sürümü Duyuruldu

Cardano
Cardano

Cardano (ADA), ana ağda Alonzo hardfork’un etkinleştirilmesine yaklaşırken, altyapısı akıllı sözleşmeler işlevine hazırlanıyor. IOG ekibi tarafından Twitter’da paylaşılan resmi duyuruya göre, mühendisleri Cardano’nun cüzdan yazılımı Daedalus’un güncellenmiş bir sürümünü devreye soktu. Daedalus 4.3.1, Cardano’ya akıllı sözleşmeler getirecek olan Alonzo hard fork’unun ana ağ aktivasyonunu destekleyen bu cüzdanın ilk sürümü oldu. Alonzo’nun ana ağ desteğinin yanı sıra, cüzdanın yeni sürümü, yaklaşmakta olan Trezor donanım cüzdanı ürün yazılımı güncellemesi için hazır.

IOG ekibi, sorunsuz ve kesintisiz cüzdan işlemleri sağlamak için tüm Daedalus kullanıcılarının Cardano’nun Hard Fork Koordinatörü sistemi güncellemeye başlamadan önce cüzdanlarını yükseltmeleri gerektiğini vurguladı. 12 Eylül’de Cardano Alonzo güncellemesinin gerçekleşmesi bekleniyor. Dün, önde gelen merkezi olmayan bir borsa olan Binance (BNB), bu yükseltmenin desteğini doğruladı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz