Cardano (ADA) Yedi Yılın En İyi Aralık Performansını Kaydetti

0
258
Cardano
Cardano

Şaşırtıcı bir şekilde Cardano (ADA), fiyat performansında olağanüstü bir artış yaşıyor ve kuruluşundan bu yana geçen yedi yılın en iyi Aralık ayına imza atıyor.

Aralık 2023’ün ilk sekiz gününde ADA %39 oranında etkileyici bir artış göstererek 0,53 dolarlık zirve değerine ulaştı. Bu artış, ADA’yı Eylül 2022’den bu yana en yüksek değerine yerleştiriyor, ancak aradaki fark, bu kez tokenin, fiyat tablosunda önemli bir yeşil mumla gösterilen önemli bir yükseliş yörüngesiyle rekorlar kırıyor olması.

CryptoRank’ın infografikleri tarafından sağlanan geçmiş fiyat verileri analiz edildiğinde, Cardano’nun bu kadar dikkat çekici Aralık performansını en son sergilediği zaman, ADA’nın ayı %517,1’lik şaşırtıcı bir kazançla kapattığı 2017’ydi.

Böyle bir başarı, mevcut kripto piyasası ortamında, özellikle de Cardano gibi köklü bir varlık için neredeyse hayal edilemez görünüyor. ADA, mevcut fiyat momentumunu Aralık ayı boyunca sürdürebilirse 2023’ün dördüncü çeyreğini %105,4’lük kayda değer bir kazançla tamamlamaya hazırlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz