Cardano (ADA) 1.3 Milyon Dolarlık Giriş Kaydetti

Cardano (ADA)
Cardano (ADA)

Son CoinShares raporunda yayınlanan rakamlar, Cardano girişlerinin son zamanlarda diğer en iyi altcoinlerinkini aştığını gösteriyor. CoinShares varlık yönetim firması tarafından yayınlanan son rapora göre, kurumsal yatırımcılar son zamanlarda ADA ve diğer üst düzey altcoinlerle ilgileniyor. Cardano blok zincirinin yerel kriptosuna yatırılan 1.3 milyon dolarlık giriş XRP, XLM ve DOT’a yatırılan fonları aştı. CoinShares raporu, ADA’nın geçtiğimiz hafta şirket aracılığıyla hedge fonlarından ve diğer finansal kurumlardan toplam 1,3 milyon dolarlık giriş gördüğünü ortaya çıkardı.

Cardano, yaklaşan Alonzo hard forkunun bir parçası olarak 12 Eylül’de akıllı sözleşmeleri başlatmak için bir işlevsellik yayınlamayı planlıyor. Şu anda, en az altı kripto borsası, geliştiricilerin Cardano’da akıllı sözleşmeler başlatmasına izin verecek uzun zamandır beklenen hard forku desteklemeye hazırlanıyor. Ayrıca CoinGecko’ya göre ADA, şu anda ilk on kripto para arasında en büyük üçüncü kripto para birimi olarak listeleniyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz