Camila Russo: Kripto Kültürün Özüne Değer Katıyor

Camila Russo
Camila Russo

DeFi odaklı medya platformu The Defiant’ın kurucusu ve Ethereum (ETH) tarihi üzerine ilk kitap olan The Infinite Machine’in yazarı Camila Russo, kripto paraları benimsemenin kültürü ve finansı nasıl etkilediğine dair görüşlerini paylaştı. Russo, NFT çılgınlığının sanat, müzik, koleksiyon ve finansta oyunu nasıl değiştirdiğini açıkladı. Russo son tweetinde blok zincirlerin ve kripto para birimlerinin kültürün özüne “değer kattığını” belirtti. Russo’ya göre bu sayede oyun, sanat, müzik, koleksiyon ve finans, devasa bir metaverinin birbirine bağlı unsurları haline geliyor ve bu yeni ekosistemde “finans kültürdür ve kültür finanstır.”

binance

NFT’ler, DeFi ve GameFi protokolünün benimsenmesi nedeniyle, yaratıcılar sanat eserlerinden doğrudan para kazanabilirken, kripto kullanıcıları yeni şaheserlerin sahibi olurlar. Son zamanlarda NFT coşkusu yeniden alevlendi. NFT’ler için en büyük pazar yeri olan OpenSea, küresel Alexa web sitesinde ilk 1000’e girdi. Ekibi tarafından paylaşılan infografiğe göre, OpenSea bu listede 568 sırada yer alıyor.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz