Buffett’ın Justin Sun’ın Hediyesi Bitcoin’i Bağışladığı Ortaya Çıktı

Bugün yayınladığımız haberde de bahsettiğimiz üzere Warren Buffett  CNBC’de Becky Quick ile yaptığı görüşmede hiçbir kripto paraya sahip olmadığını belirtti. Bunun üzerine Tron CEO’su Justin Sun, bunun aksini iddia etmeye çalıştı. Sun, Buffett ile yediği bağış yemeğinde milyardere Bitcoin (BTC) ve Tron (TRX) dolu Samsung telefon hediye ettiğini bu nedenle Buffett’ın cüzdanında kripto para bulunduğunu öne sürdü. Ancak yeni ortaya çıkan bir habere göre Buffett Sun’ın hediye ettiği bu telefonu hiç kullanmadan GLIDE Vakfı’na bağışladı.

Sun’ın Buffett’ın kripto paralarının olduğu iddiasını sürdürmesi üzerine Twitter ikiye bölündü. İnsanlar ya Warren Buffett’ın ya da Justin Sun’ın yalancı olduğunu düşündü. Bunun üzerine Becky Quick bu tartışmaya son vermek için Buffett’ı aradı. 89 yaşındaki milyarder, Justin Sun’dan Samsung Galaxy telefonunda kripto para birimini aldığını doğruladı. Ancak, daha sonra bu telefonun GLIDE Vakfı’na bağışlandığı belirtti.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz