Bu Metriğe Göre BTC 55 Bin Dolar Olmalı

Bitcoin
Bitcoin

Bitcoin (BTC), “arz şokunu” ayarlayan bir ölçüme göre kripto para başına en az 55 bin dolara mal olmalı. 5 Eylül’deki bir tweet’te analist Willy Woo, ölçümün BTC/USD için ölçülü bir fiyat tahmini eklediğini vurguladı. Bitcoin hala sağlam bir destek olarak 50 bin doları oluşturmamış olsa da, zincir içi ölçümler bir süredir çok daha güçlü bir şekilde yükseliyor. Şimdi, sözde “arz şoku değerleme modeli” onlara katıldı ve 55 bin dolarlık ölçülü bir fiyat tahmini yayınladı. Woo, tweet’te, “SS metriklerinden biri olan SS borsası, tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğu için ölçülü” dedi. Değerleme modeli benzer arz ve talep durumlarını şimdiye kadar karşılaştırmak için bir algoritma kullanır ve böylece adil bir fiyat tahmini üretir.

Ünlü kripto para analisti PlanB bundan sonra, Bitcoin 2021 yılını en az 135 bin dolar ile kapatarak rekor seviyelere yükseleceğine inanıyor. BTC/USD, hafta sonu boyunca dar bir aralıkta kalarak şimdilerde 50.331 dolardan işlem görüyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz