Bu Kripto Para Korona Virüsünden Biri Öldüğünde Kar Elde Ediyor

Dünya korona virüsü hakkında endişelenmeye devam ederken bir grup kripto meraklısı, sahiplerinin hastalıktan kar elde etmelerini sağlayan bir kripto para birimi oluşturduklarını iddia ediyor. Reddit’te yayınlanan habere göre Ethereum üzerine kurulan CoronaCoin (NCOV), virüsün öldürdüğü ve enfekte ettiği insan sayısı arttıkça değer kazanmaktadır. CoronaCoin’in Telegram grubunun yöneticisi Sunny Kemp’e göre proje, bilgisayar korsanlarında kolektif tartışmalı forum olan “4Chan’daki programcılar ve aktivistler” tarafından oluşturuldu. Yapılan açıklamada virüsün yayılmasını izleyen dünyanın ilk Blockchain’ini oluşturduklarını öne sürdü. Ayrıca şirketin web sitesi, virüsün yayılmasını engelleme çabalarına yardımcı olmak için Red Cross’a bağışta bulunmayı vaat ediyor.

CoronaCoin’de her 48 saatte bir korona virüsü yayılımı ile birlikte miktarı azaltmak için token yakılıyor. Bu miktar daha fazla token yakıldığında kalan paraların değerini yükseltmek için tasarlanmıştır.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz