BTC Yakında Yükselebilir

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Santiment Adres Etkinliği göstergesine göre, Bitcoin (BTC) sahipleri cüzdanlarından daha aktif bir şekilde para transfer ediyor. Bitcoin, 13 Ağustos’tan bu yana 45.860 dolar ila 48.160 dolar aralığında istikrarlı bir şekilde hareket ediyor. Göstergeye göre, uzun vadeli adres etkinliği Nisan ortası seviyelerine geri dönüyor.

Santiment göstergesi, ağ etkinliğine katılan ve herhangi bir günde herhangi bir adrese herhangi bir varlık işlemi yapan adreslerin sayısını gösterir. Hem gönderenler hem de alıcılar sayılıyor. Gösterge, Bitcoin’in sırasıyla yüzde 124 ve yüzde 113 fiyat artışıyla hızla yükseldiği Ocak ve Mayıs aylarında zirveye ulaştı. Gösterge ile Bitcoin fiyatı arasındaki korelasyon, kripto para birimi fiyat hareketinin doğası ile açıklanmaktadır. Fiyatın önemli ölçüde hareket etmesi için, kripto para borsaları, doğrudan adres etkinliğine bağlı olan büyük bir fon akışıyla yüzleşmek zorunda kalacak.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz