BTC Varlıkları Rekor Kırdı

Son analiz verileri, Bitcoin balinalarının Nisan ayından bu yana büyük bir yüksekliğe ulaştığını ve BTC varlıklarının sayısının da tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktığını ortaya koydu. Glassnode verileri Bitcoin varlıklarının net büyümesinin tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktığını gösterdi. Bitcoin balinalarının varlıkları Nisan ayından bu yana en yüksek noktaya ulaştı. Moskovski Capital’in CIO’su, bu sefer aktif Bitcoin ağı katılımcılarının sayısının haftalık olarak en hızlı ölçekte arttığını söyledi.

Santiment analitik firması, portföyünde en fazla 1.000 BTC bulunan küçük ölçekli balinaların Bitcoin adreslerinin son zamanlarda Bitcoin’i yoğun bir şekilde biriktirdiğini gösteren bir tablo paylaştı. Grafiğe göre 10 ila 1.000 Bitcoin tutan cüzdanlar 144.970 numaraya yükseldi. Bu, Nisan ayından bu yana görülen en yüksek zirve olarak kaydedildi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz