BTC Sene Sonuna Kadar 100 Bin Dolara Ulaşabilir

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Bloomberg’in baş emtia uzmanı, düzeltmeye ve BTC hakkında hafife aldığı şeylere rağmen Bitcoin’in bu yıl neden hala 100.000 dolara ulaşabileceğini açıklıyor. Önde gelen emtia stratejisti Mike McGlone, mevcut Bitcoin düzeltmesine rağmen, lider kripto para birimi için 100 bin dolara yükselebileceğini belirtti. Stansberry Research ile yaptığı son röportajda McGlone, kripto ve altınla ilgili bir şeyi hafife aldığını itiraf etti. McGlone, FED ve ABD hükümetinin, fiat para biriminin sınırsız arzını sürdürmek için, azaltarak ve işletmelere ve ortalama insanlara başka tür finansal teşvikler sunarak ellerinden gelenin en iyisini yapmayı planladığına inanıyor.

Bloomberg’in emtia stratejisti, Bitcoin’in sınırlı arzı ve potansiyel olarak sınırsız arzı olan fiat para birimleri ile bu mücadelesinde, Bitcoin’in kazanma ihtimalinin yüksek olduğunu tweetledi. Birçok yatırımcının fonlarını altından Bitcoin ve Ethereum’a kaydırdığını ya da BTC ve ETH’yi altınla aynı sepete koyduğunu da sözlerine ekledi. McGlone, 2021’de altının yüzde 7 düştüğünü, Bitcoin’in neredeyse yüzde 70 arttığını ve Ethereum’un yaklaşık yüzde 400 arttığını paylaştı. Bu nedenle, şu anda karşı karşıya olduğu büyük düzeltmeye rağmen, lider kripto para birimi bu yılın sonuna kadar 100.000 dolara ulaşabileceğini öne sürdü.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikGenesis Digital 431 Milyon Dolar Topladı
Sonraki İçerikBitcoin Madencilik Zorluğu Arttı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz