“BTC Herkese Kralın Kim Olduğunu Hatırlatacak”

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Bitcoin (BTC) 18 Ağustos’ta 44 bin doları test etmek için düştü ancak trader’lar hala Bitcoin’in yükselişe geçeceğine inanıyor. Cointelegraph Markets Pro ve TradingView’den alınan veriler, BTC/USD’nin bir gecede Bitstamp’ta 44.215 dolarlık yerel dip seviyelerine ulaştığını gösterdi. 48 bin dolar seviyesinde reddedilen Bitcoin yaklaşık 3 bin dolarlık değer kaybetti.

Ancak popüler trader Pentoshi bu düşüşün geçici olduğunu belirtti. Lider kripto para birimi Bitcoin tahminini yayınlayan Pentoshi, Bitcoin’in yeniden yükselmeye başlayacağını söyledi. Trader ayrıca Bitcoin, “herkese kralın kim olduğunu hatırlatacak” dedi. Yayınlanan veriler, BTC/USD 48 bin dolar direncini kırarsa, Bitcoin’in kolayca 55 bin dolara yükseleceğini gösterdi. Bu arada, deneyimli trader Peter Brandt, Bitcoin için yükselen bir kama modelini gözlemleyerek analist Rekt Capital’e katıldı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz