BTC Düşüşüne Rağmen ERC20 Tabanlı Projeler Yüksek Performans Gösterdi

Analitik merkez Santiment, Bitcoin fiyatındaki son değişikliklere rağmen ERC20 tabanlı projelerin yüksek aktivite göstermeye devam ettiğini belirtti. Temmuz ayında Bitcoin fiyatının 33 bin ila 36 bin dolar arasında değişim göstermesi, bu token’lerin yükselişini engelleyemedi. Santiment, UNI, AAVE, COMP ve SNX’i gibi kriptoların bulunduğu ERC20 tabanlı token’ler, diğer token’lerin blok zincirinin “üzerinde” oluşturulmasına izin veren genelleştirilmiş bir protokoldür. ERC20’nin ana avantajları zaman ve kaynak tasarrufudur.

Token’ler, mevcut Ethereum altyapısından yararlanan bu standart kullanılarak oluşturulur. Bu, tamamen yeni bir blok zinciri oluşturmaktan kaçınmalarına yardımcı olur. Ethereum ağında oluşturulan ERC20 token’leri kolayca değiştirilebilir ve birbirleriyle uyumludur. Büyük likiditeye sahiptirler ve çoğu proje için çalışma temeli olarak kullanılırlar. Ayrıca ERC20 tabanlı token’ler, güvenlikleri açısından da dikkatlidir. Token’ler “%51 Saldırısı”na karşı daha korunmalı hale getirilir.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikBorsalardaki Ethereum Arzı Düşüşe Geçti
Sonraki İçerikSynthetix Network Dünden Bu Yana Yüzde 26.8 Artış Gösterdi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz