BTC Düşmeye Devam Ediyor

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), son yedi gün içinde büyük sermayeli altcoinlerin %50’ye varan değer kaybetmesiyle 33.000 dolara kadar düştü. Bitcoin, önceki haftaya göre düşüşünü sürdürdü ve 33.027 dolara kadar geriledi. CoinMarketCap verilerine göre BTC, son 24 saatte %5,54 ve yedi gün içinde %20,83 değer kaybetti. BTC şimdilerde 33.408 dolardan el değiştiriyor.

İkinci en büyük kripto para birimi Ethereum (ETH) da son 24 saatte %9,75 ve yedi gün içinde %30,89 düştü. Altcoin piyasası, özellikle ilk 100’deki kripto varlıklarının çoğunluğu şu anda kırmızıda işlem görüyor ve çoğu önemli kayıplar kaydettiği için piyasa büyük bir darbe aldı. CoinMarketCap’e göre, son 24 saatte Solana %17,49, Near protokolü %15 ve Enjin Coin ve Curve DAO tokeni önemli ölçüde düştü. Cryptoquant CEO’su Ki-Young Ju’ya göre, MVRV göstergesi henüz döngüsel dibi işaretlemediği için Bitcoin daha fazla aşağı yönlü baskı görebilir.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz